Warsztat Anioły i Archaniołowie — Stopień 2

Current Status
Not Enrolled
Price
440 PLN
Get Started


Nie masz dostępu? Kup szkolenie TUTAJ

Nie jesteś jeszcze zapisany na ten kurs.

Opis szkolenia

Na tym warsztacie będzie dużo osobistej pracy z Aniołami i Archaniołami. Dla siebie i dla dobra ogólnego. Wejdziemy na wyższe poziomy zażyłości i braterstwa, który otwierają nowe bramy i kosmiczno-niebiańskie horyzonty. To czas na odkrycie i rozwinięcie duchowych predyspozycji i mocy, aktywizacji kosmicznych czakr i kolejnych helis DNA aż do 12+.

Będzie praca z uwolnieniem traum, oczyszczeniem karmy, samo-/ i uzdrawianiem ludzi, natury, sytuacji, konfliktów, obfitości. Pomogą nam w tym nowe poziomy Aniołów – Anioł Kosmosu, Błogostanu, Karmy i Niebiańskich Wrót. Wesprą one proces wielowymiarowego oczyszczenia i wpuszczenia w siebie światła oświecenia duszy. Dla zwiększenia materialnej obfitości zaprosimy do życia Anioła Obfitości i Anioła Bogactwa. 

Znajomość z Aniołami będzie ewoluowała w kierunku przyjaźni, braterstwa, współpracy. Poznane praktyki duchowe będziesz mógł stosować i odpowiednio adaptować do bieżących potrzeb życiowych.

Czego nauczysz się na warsztatch

Któż z nas nie słyszał o Aniołach. Tych ziemskich i kosmicznych. Posłańcach Boga, emanujących światłem miłości, mocą i mądrością.  Anioły to wspaniałe i potężne byty duchowe. Niosące pomoc, uzdrowienie, oświecenie, uwolnienie. Czasami porażają swoją światłością, bo są jak słońce na horyzoncie. Wiele razy są bliższe człowiekowi aniżeli Bóg. Nic dziwnego. Są na wyciągnięcie ręki. Towarzyszą nam od urodzenia, są z naszą duszą od jej poczęcia.

Jak już wiesz – kocham Anioły. To Aniołowie pomogli mi wznieść się na wyższe poziomy duchowego rozumienia i odczuwania. Czułem ich miłość, wsparcie i wiarę we mnie. Otworzyli mi umysł i serce na prawdziwe oblicze duchowego Ojca-Matki, na Boga, którego esencją jest bezwarunkowa Miłość, Miłosierdzie, Łaska. Na Wszeducha, który jest obecny we wszystkim, więc i we mnie.

W obecności Aniołów zawsze czuję się bezpiecznie i błogo. Są dla mnie Boskimi posłańcamiprzewodnikami duchowymi, nauczycielami duchowymi, przyjaciółmi, duchową rodziną.